sobota, 26 maja 2012

OCZYSZCZANIE WĄTROBY WG DR HULDY CLARK

Dostałam wczoraj fajny przepis na
 OCZYSZCZENIE WĄTROBY!!
Nie dosyć że łatwy i prosty to jeszcze dodatkowo TANI 
Tylko trzeba wygospodarować sobie KILKA DNI !!!!!
Z tego co usłyszałam od kolegi który mi zachwalał tą metodę,
 to jest to naprawdę WARTE tego wszystkiego!!!

A oto przepis

OCZYSZCZANIE WĄTROBY WG DR HULDY CLARK

Twoja wątroba może mieć około 2 tysięcy kamieni, które są przyczyną m.in. alergii. Żeby wyjść z alergii trzeba powtarzać czyszczenie wątroby w pierwszych miesiącach nawet co 2 tygodnie. To stopniowo pozwoli wydobyć
z niej krok po kroku wszystkie te kamienie. Tak długo jak długo w wątrobie będą pozostawać jakieś kamienie tak długo alergia będzie dawać znać o sobie. Nigdy nie czyść wątroby kiedy jesteś chory!

DO KURACJII POTRZEBUJESZ:

- 250 ML OLIWY Z OLIWEK (na dwie dawki, każda po pół szklanki: jedna sobotnia, druga niedzielna)
- 2 DUZE GRAPEFRUITY (każdy na dwie dawki: sobotnia + niedzielna)
- 4 ŁYŻKI SOLI „EPSOM” = (MgSO4 + 7H2O= Magnesium Sulphate) = EPSOMITE = Magnesium Sulfate
  Heptahydrate) na 4 dozy roztworu solnego.

Wybierz sobotę na dzień startu picia mikstury oczyszczającej. Kontynuacja wypadnie na niedzielę.
Piątek: Nie bierz żadnych leków, witamin czy ziół na dzień przed czyszczeniem. Dobrze jest dokładnie opróżnić jelita (lewatywa lub zioła przeczyszczające wypite w piątek na noc)
Sobota: Śniadanie ma być beztłuszczowe, nie pij też mleka. Poleca się natomiast sycące płatki owsiane
NA WODZIE, gotowane warzywa, owoce (jabłka), sok owocowy. To umożliwi wywarcie większego parcia na wątrobę, która wydali dzięki temu więcej kamieni i śluzu.

14:00 - NIE PIJ I NIE JEDZ PO GODZINIE 14:00!!!

PRZYGOTUJ:
Wymieszaj 4 łyżki stołowe soli w 3 szklankach wody przegotowanej.
Tak uzyskany roztwór wlej do dzbanka i wstaw do lodówki. Z tego powinnaś uzyskać 4 porcje mikstury solnej. (każda po mniej więcej ¾ szklanki.)
*** Jeśli chcesz zamiast wody do roztworu solnego użyć soku z grapefruita lub świeżo wyciśniętego soku
z jabłek – bardzo proszę, będzie ci lepiej smakować.

18:00

A - ROBISZ: Pijesz pierwszą dawkę roztworu solnego. Po wypiciu możesz opłukać usta wodą lub napić się kilka łyków wody, aby nie czuć pieczenia po solnym roztworze.
B - PRZYGOTOWUJESZ: wyciągasz z lodówki oliwę z oliwek i grapefruita, aby się ociepliły do temperatury pokojowej.

20:00
A - ROBISZ: Pijesz drugą dawkę solną. Nie jesz od godziny drugiej, ale nie powinieneś się czuć głodny.
B - PRZYGOTOWUJESZ: rozścielasz łóżko, ubierasz piżamę, załatwiasz toaletę. To jest decydujący, krytyczny moment dla osiągnięcia sukcesu w oczyszczeniu wątroby!

21:45

A - PRZYGOTOWUJESZ:
Wlej pół szklanki oliwy z oliwek do słoika z nakrętką. Dużego grapefruita wciśnij do osobnego naczynia, oddziel mętne strzępki grapefruita od soku. Powinnaś osiągnąć przynajmniej pół szklanki czystego soku. Wlej ten sok do słoika, gdzie jest już oliwa z oliwek, zakręć wieczko i wstrząsając dobrze wymieszaj z oliwą.

B - ROBISZ: Teraz idź do ubikacji jeden lub więcej razy, nawet jeśli miałabyś się spóźnić z wypiciem PRZYGOTOWANEJ OLIWY Z GRAPEFRUITEM do 15 minut. Ale nie przekrocz 15 min. spóźnienia, bo od tego zależy ilość wydalonych przez wątrobę kamieni. Im większe odstępy w piciu soli i oliwy tym efekt może być słabszy.

22:00

A - ROBISZ: Pijesz pierwszą dawkę roztworu oliwy + grapefruita. I do pięciu minut po wypiciu masz znaleźć się w łóżku, inaczej zaszkodzisz sama sobie - kamienie mogą się nie wydobyć. Możesz po tej porcji oliwy zażyć lek
nasenny, żebyś mogła przespać całą noc spokojnie. Można ten lek popić wodą. Połóż się na plecach, głowa wysoko na poduszce. Próbuj nie ruszać sie przez następne 20 minut, wytrwaj w tej pozycji jak najdłużej.
W tym czasie możesz poczuć coś jakby sznur kamieni wędrujących wzdłuż jelit. Nie będziesz odczuwać bólu, ponieważ sól Epsom otwiera zastawkę kanału żółciowego. Po 20 min. bezruchu zaśnij jak najszybciej już
w dowolnej pozycji.

Następny dzień

Zaraz po wstaniu wypij trzecią porcję roztworu solnego. Nie pij jej przed 6:00 rano. Możesz się po wypiciu jeszcze położyć, ale ruch też jest wskazany.
2 godziny później: wypij drugą dawkę mix oliwy+ grapefruita.
2 godziny po tym: wypij czwartą dozę roztworu solnego. Możesz się położyć.
2 godziny później: możesz wypić sok owocowy. Po pół godzinie zjedz owoc. Godzinę później możesz zacząć jeść rzeczy lekkie.

***Możesz spodziewać się biegunki w godzinach rannych***

3 komentarze: